Dlouhodobé ubytování

Hotel Veronika nabízí příjemné a cenově dostupné dlouhodobé ubytování v pokojích typu STANDARD***. Pokoje jsou vybaveny kuchyňkou s mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí a jsou určeny nejen pro dlouhodobé ubytování. Při pobytu o délce nad 6 nocí, Vám poskytneme  slevu na ubytování.

Pokoj Standard

Moderní prostředí, inspirativní design a dokonalá praktičnost – tyto vlastnosti charakterizují naše pokoje pro dlouhodobé pobyty. Každý detail je navržen tak, aby vyhovoval hostu bez ohledu na to, zda pracuje nebo odpočívá. Každý z našich pokojů nabízí další výhody: vlastní koupelnu s toaletou, , LCD televizí a pracovním stolem. Dále je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a běžným kuchyňským inventářem, potřebným k přípravě jednoduchého občerstvení.

Ceník

Ceník dlouhodobého ubytování naleznete v ceníku ubytování – pokoj typu STANDARD***.

KUCHYŇKU MAJÍ POKOJE Č. 407 A Č. 408.

Dlouhodobé ubytování – při ubytování nad 30 nocí je možno domluvit individuální slevu z ceny ubytování. Pro dlouhodobé ubytování doporučujeme pokoje typu Standard*** s kuchyňkou. Pro bližší informace kontaktujte prosím recepci hotelu.