+420 597 582 100    |    recepce@hotelveronika.cz    |    

Ubytování pro skupiny

Ubytování pro skupiny

Při ubytování většího počtu osob (nad 15 osob) prosím zašlete písemnou objednávku s identifikačními údaji včetně telefonického a emailového kontaktu na recepce@hotelveronika.cz, obratem Vám odpovíme.

Storno podmínky pro skupiny, které zaslaly objednávku na ubytování v Hotelu Veronika

Podmínka
storno 30 a více dní před zahájením pobytu0% z celkové částky za ubytování
storno 29 až 14 dní před zahájením pobytu30% z celkové částky za ubytování
storno 13 až 3 dní před zahájením pobytu50% z celkové částky za ubytování
storno 3 a méně dní před zahájením pobytu100% z celkové částky za ubytování

Hotel Veronika zašle 30 dní před zahájením pobytu objednateli zálohovou fakturu v hodnotě objednaných služeb. V případě, že tato záloha nebude do 14 pracovních dnů před zahájením pobytu řádně uhrazena, rezervace bude zrušena, nicméně stornopoplatky budou i nadále vymáhány. Pokud dojde ke stornování akce, záloha propadá ve prospěch hotelu a tím zaniká nárok na její vrácení.

Storno ze strany Hotelu Veronika

Hotel Veronika může z vážných důvodů zrušit rezervaci ubytování nejpozději 4 týdny (28 dnů) před zahájením pobytu. Objednateli bude v případě zrušení rezervace ze strany hotelu tato skutečnost oznámena písemně nejpozději 28 dnů před zahájením pobytu.

Rezervace

Pokud si chcete rezervovat ubytování v našem hotelu, vyplňte prosím rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonu 597 582 100 nebo 723 484 872 či na e-mailu recepce@hotelveronika.cz. Tyto kontaktní údaje můžete využít také v případě, že na nás máte nějaký dotaz.

Vyhledat pokoje

1 Pokoj , 1 Dospělý , 0 Dítě
Pokoje
Dospělí
Děti