+420 597 582 100    |    recepce@hotelveronika.cz    |    

Dlouhodobé ubytování

Dlouhodobé ubytování

fotografie hotelu Veronika z venku

Hotel Veronika nabízí příjemné a cenově dostupné dlouhodobé ubytování v pokojích typu STANDARD***. Pokoje jsou vybaveny kuchyňkou s mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí a jsou určeny nejen pro dlouhodobé ubytování. Při pobytu o délce nad 6 nocí, Vám poskytneme  slevu na ubytování.

Moderní prostředí, inspirativní design a dokonalá praktičnost – tyto vlastnosti charakterizují naše pokoje pro dlouhodobé pobyty. Každý detail je navržen tak, aby vyhovoval hostu bez ohledu na to, zda pracuje nebo odpočívá. Každý z našich pokojů nabízí další výhody: vlastní koupelnu s toaletou, , LCD televizí a pracovním stolem. Dále je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a běžným kuchyňským inventářem, potřebným k přípravě jednoduchého občerstvení.

Ceník

Pokud si chcete rezervovat ubytování v našem hotelu, vyplňte prosím online rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonu 597 582 100 nebo 723 484 872 či na e-mailu recepce@hotelveronika.cz. Tyto kontaktní údaje můžete využít také v případě, že na nás máte nějaký dotaz.

Pokoje vhodné pro dlouhodobé ubytování, tedy vybavené kuchyňkami, jsou pokoje č. 407 A č. 408.

Dlouhodobé ubytování – při ubytování nad 30 nocí je možno domluvit individuální slevu z ceny ubytování. Pro dlouhodobé ubytování doporučujeme pokoje typu Standard*** s kuchyňkou. Pro bližší informace kontaktujte prosím recepci hotelu.

Vyhledat pokoje

1 Pokoj , 1 Dospělý , 0 Dítě
Pokoje
Dospělí
Děti