Váš domov v Ostravě !

O nás

Hotel Veronika se nachází v centru městského obvodu Ostravy–Vítkovic v unikátní historické cihlové zástavbě z konce 19. století. Výborná dostupnost městské hromadné dopravy umožňuje snadné cestování po celé Ostravě. Do centra města se dostanete za pouhých 10 minut MHD. Za budovou hotelu se nachází spousta míst veřejného, bezplatného parkování. Před budovou parkovací místo pro autobus. V nedalekém okolí procházejí hlavní dopravní tahy- dálnice D1, ulice Ruská, Rudná a Místecká.

Díky své výborné dopravní dostupnosti, je hotel Veronika skvělým výchozím bodem pro pracovní návštěvu Ostravy, pro objevování krás kraje s hornicko-průmyslovou minulostí a také k návštěvě kulturních a sportovních akcí.

Provozní doba hotelu je nepřetržitá. Kapacita 125 lůžek v 57 pokojích, které mají výhled na náměstí či do dvora, ve druhém a třetím patře bez výtahu. Cenově dostupné pokoje jsou nabízeny v typech Lux či Standard s 1 až 4 lůžky, včetně sociálního zařízení, je možné i využití přistýlky. LCD televizory jsou umístěny na všech pokojích. V osmi pokojích typu Standard jsou k dispozici zařízené kuchyňky.

Všechny pokoje jsou skvěle pokryty wi-fi sítí. Nabízíme možnost smluvní ceny pro skupiny a dlouhodobé ubytování.

Skvělou snídani od 7 hodin do 9:30 nabízí soukromá restaurace club Veronika, ale i denní menu a večeře ve všední dny od 11 do 22 hodin.