+420 597 582 100    |    recepce@hotelveronika.cz    |    

O nás

O nás

Hotel Veronika se nachází v centru městského obvodu Ostravy–Vítkovic v unikátní historické cihlové zástavbě z konce 19. století. Výborná dostupnost městské hromadné dopravy umožňuje snadné cestování po celé Ostravě. Do centra města se dostanete za pouhých 10 minut MHD.
Za budovou hotelu se nachází spousta míst veřejného, bezplatného parkování. Před budovou parkovací místo pro autobus. V nedalekém okolí procházejí hlavní dopravní tahy- dálnice D1, ulice Ruská, Rudná a Místecká.

Díky své výborné dopravní dostupnosti, je hotel Veronika skvělým výchozím bodem pro pracovní návštěvu Ostravy, pro objevování krás kraje s hornicko-průmyslovou minulostí a také k návštěvě kulturních a sportovních akcí.

Provozní doba hotelu je nepřetržitá. Kapacita 130 lůžek v 58 pokojích, které mají výhled na náměstí či do dvora, ve druhém a třetím patře bez výtahu. Cenově dostupné pokoje jsou nabízeny v typech LUX či Standard s 1 až 4 lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízeníLCD televizory jsou umístěny na všech pokojích. V některých pokojích typu Standard jsou k dispozici zařízené kuchyňky.

Součástí nabídky hotelových služeb je také plně vybavený konferenční sál s kapacitou až 100 osob.

V Hotelu Veronika je také možné využít pro odpočinek, setkání nebo pracovní schůzku oblíbené Coffee Lobby s kávovarem.

Celá budova hotelu je skvěle pokryty Wi-Fi sítí.
Nabízíme možnost smluvní ceny pro skupiny, partnery a dlouhodobé ubytování.

Oblíbenou snídani formou bufetu v pracovních dnech v době od 6.30 do 9.30 hodin a o víkendech a svátcích v době od 7.00 do 9.30 hodin nabízí Restaurace Veronika, umístěná v prostorách hotelu.

Fotogalerie

Videoprohlídka okolí

Vyhledat pokoje

1 Pokoj , 1 Dospělý , 0 Dítě
Pokoje
Dospělí
Děti