+420 597 582 100    |    recepce@hotelveronika.cz    |    

Speciální nabídka

Speciální nabídka

Ubytujte se u nás během kulturních a sportovních akcí v Ostravě
Jsme v centru kultury, sportu, festivalů a kongresů…

Ideální místo konference

Hledáte místo pro konání konference, školení, firemní prezentace nebo jiné akce pro větší počet osob? Využijte nabídku prostor Hotelu Veronika.

Chystáte teambuilding v Ostravě ?

Připravujete teambulding, vánoční či firemní večírek v Ostravě? Hotel Veronika je pro Vás skvělá volba pro ubytování Vašich zaměstnanců. Z hotelu je všude blízko! MHD se nachází v těsné blízkosti budovy, zastávka Mírové náměstí. Aula Gong je vzdálena pouhý kilometr a FunGolf dva a půl kilometru. V centru jste MHD za deset minut.

Dolní oblast Vítkovice

Tato národní kulturní památka naskytne návštěvníkům nejen zábavní vyžití, ale také pohled na unikátní soubor industriální architektury. Soubor tří na sebe navazujících celků  – černouhelného dolu, koksovny a vysokopecního provozu. Tato oblast je také nazývána „Ostravské hradčany“. Oblast je zapsaná v seznamu Evropského kulturního dědictví. Dolní oblast Vítkovice nebo také DOV nabízí prohlídky na Bolt tower, multifunkční aule Gong, Malém světě techniky, Velkém světě techniky, Landek parku, Trojhalí Karolína, důle Hlubina.

Areál Dolní oblasti Vítkovice leží pouhých 800 metrů od hotelu Veronika, kde se můžete pohodlně dopravit tramvají nebo za 5 minut dojít pěšky.

Spojte nevšední návštěvu Dolní oblasti Vítkovice s ubytováním v hotelu Veronika. Více informací o DOV na www.dolnivitkovice.cz

Vyhledat pokoje

1 Pokoj , 1 Dospělý , 0 Dítě
Pokoje
Dospělí
Děti