Ceník ubytování

Pro zjištění přesné ceny ve Vámi zvoleném termínu vyplňte nezávazně rezervační formulář.

Městský poplatek z pobytu ve výši 21,- Kč za osobu / noc není zahrnut v ceně ubytování.

Typy pokojů si můžete prohlédnout ZDE.


*
 Čtyřlůžkový pokoj typu STANDARD se skládá ze dvou samostatných dvoulůžkových pokojů (1/2+1/2), které mají společnou koupelnu a WC. Součástí pokoje může být malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Hotel Veronika si vyhrazuje právo měnit ceny ubytování ve vybraných termínech. O této skutečnosti je host vždy informován při rezervaci ubytování.

 

Dlouhodobé ubytování – při ubytování nad 28 nocí nabízíme zvýhodněné ceny.

Pro dlouhodobé ubytování doporučujeme pokoje typu Standard*** s kuchyňkou. Pro bližší informace kontaktujte prosím recepci hotelu.

 

Důležité informace

  • V první den se můžete ubytovat kdykoliv po 14.00 hodině, v poslední den Vašeho pobytu je nutné pokoj uvolnit do 11.00 hod. Hotelová restaurace je otevřena v pondělí – pátek od 10.00 do 22.00 hodin. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, televizí, bezdrátovým připojením k internetu WiFi.
  • Stravování v našem hotelu si můžete zvolit podle toho, jak Vám to vyhovuje. V případě zájmu si můžete objednat oběd za 115 Kč na osobu a den či večeři za 140 Kč na osobu a den. Stravování se objednává na recepci hotelu.
  • Za ubytování v našem hotelu se platí předem.
  • Akceptujeme platební karty. Úhrady fakturou za hotelové ubytování jsou možné na základě domluvy, ale fakturu je nutno uhradit před zahájením ubytování.

Rezervace

Pokud si chcete rezervovat ubytování v našem hotelu, vyplňte prosím rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonu 597 582 100 či na e-mailu recepce@hotelveronika.cz. Tyto kontaktní údaje můžete využít také v případě, že na nás máte nějaký dotaz.

Storno podmínky

Storno poplatky pro individuální klienty:

Pro rezervace ubytování do 5 pokojů a maximální délky 4 nocí.
3 dny a více před příjezdem bez storno poplatků
2 dny a méně před příjezdem 100% ceny první noci

Storno poplatky pro skupiny:

Pro rezervace ubytování, u kterých je rezervováno 5 pokojů a více nebo pro rezervace u kterých přesáhne délka ubytování 5 nocí.

Storno poplatky jsou stanoveny jako procento částky z celkové ceny pobytu a jsou stanoveny následovně:
21 dní a více před příjezdem bez storno poplatků
20-14 dní před příjezdem 25%
13-7 dní před příjezdem 50%
6-2 dní před příjezdem 75%
2 dny a méně před příjezdem 100%