Konferenční prostory

»KONFERENČNÍ SÁL

»MALÁ KONFERENČNÍ MÍSTNOST

HOTEL VERONIKA na Mírovém náměstí v Ostravě – Vítkovicích otevřel dne 2. ledna 2019 nový luxusně vybavený sál, který Vám může pomoci  ve Vašem podnikání a ve Vaší profesi.

Je určen k prezentaci Vašich produktů nebo Vašich služeb, anebo také k prezentaci Vašich myšlenek a vědomostí.

Je to ideální místo pro uskutečnění přednášek z oblastí vědy, techniky, lékařství, práva, finančních služeb, ale i mnoha dalších oborů jak v soukromém sektoru, tak ve státní správě.

NOVÝ KONFERENČNÍ SÁL

s maximální kapacitou 100 osob má 54 míst k sezení u stolů a je vybaven moderní technikou, jako dataprojektorem, promítacím plátnem, velkoplošnou LED televizí, magnetickou tabulí, flipchartem, několika mikrofony a také náhlavními mikrofony, kvalitním ozvučením a Wi-Fi internetem.

Hotel Veronika se stal místem, kam zajíždí stále více skupin i jednotlivců. Je to díky kvalitnímu ubytování a stravování, výbornému tramvajovému a autobusovému spojení a dostatku parkovacích míst, příjemnému personálu a velmi zajímavým cenám. Je schopen Vám zajistit nejen polopenzi či plnou penzi, ale i občerstvení a rauty k firemním akcím, prezentacím, přednáškám a seminářům.