Speciální nabídka

Sleva z ubytování, speciální akce

Slevy z ubytování Výše slevy
ubytování nad 6 nocí v hotelu bez přerušení 10 %
skupinová sleva – ubytování nad 3 noci a při minimálním počtu 15 osob 10 %

NOVINKA !!!

SLEVA PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTY HOTELU VERONIKA

pokud jste již byli v našem hotelu ubytování alespoň jednou, obdržíte slevu 10% z ceny ubytování na každé další ubytování v Hotelu Veronika.

Slevy se nesčítají.

 

Ubytujte se u nás během kulturních a sportovních akcí v Ostravě

 

Konference, školení, kongresy, prostory pro firemní akce

Hotel Veronika*** nabízí externí školící prostory k pronájmu na ulici Kotkova 4, cca 3 minuty pěší chůze od budovy hotelu. Prostory jsou účelně a moderně vybaveny. Kapacitu mají od 14 do 57 osob v 15 učebnách. K dispozici pro výrobu projektů je i 3D tiskárna. Zajistit se dá také občerstvení. Více informací Vám poskytne recepce hotelu.

Chystáte team building v Ostravě ?

Připravujete team bulding, vánoční či firemní večírek v Ostravě? Hotel Veronika je pro Vás skvělá volba pro ubytování Vašich zaměstnanců. Z hotelu je všude blízko! MHD se nachází v těsné blízkosti budovy, zastávka Mírové náměstí. Aula Gong je vzdálena pouhý kilometr a FunGolf dva a půl kilometru. V centru jste MHD za deset minut.

 

World health organization Ostrava 2017

Ostrava hostí šestou ministerskou konferenci o zdraví a životním prostředí. Konference WHO v Ostravě proběhne 13.-15.6.2017. Mezi hlavní tématické priority dohodnuté pro ministerské deklarace patří znečištění ovzduší měst, chemická bezpečnost, změny klimatu, ekologicky udržitelné zdravotní systémy vody, kanalizace, hygiena.

 

Dny NATO 2017 v Ostravě

Šestnáctý ročník Dnů NATO se koná 16. – 17.9.2017. Dny NATO v Ostravě jsou největší letecko-armádní akcí ve střední Evropě. Program dnů NATO na letišti Leoše Janáčka v Ostravě, je složen s prezentace těžké vojenské, policejní i záchranářské techniky, dynamických ukázek výcviku speciálních jednotek, leteckých ukázek a prezentace výzbroje. Cílem akce Dny NATO v Ostravě a Dny vzdušných sil AČR, prezentovat široké veřejnosti co nejpestřejší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli bezpečnosti. Pokud se rozhodnete Ostravu navštívit, využijte nabídky ubytování v hotelu Veronika za skvělé ceny.

Nabízíme výhodné nabídky pro skupiny i jednotlivce. Pro stálé klienty sleva 10% z ceny ubytování. Více info o Dnech NATO www.natodays.cz

 

Dolní oblast Vítkovice

Tato národní kulturní památka naskytne návštěvníkům nejen zábavní vyžití, ale také pohled na unikátní soubor industriální architektury. Soubor tří na sebe navazujících celků  – černouhelného dolu, koksovny a vysokopecního provozu. Tato oblast je také nazývána „Ostravské hradčany“. Oblast je zapsaná v seznamu Evropského kulturního dědictví. Dolní oblast Vítkovice nebo také DOV nabízí prohlídky na Bolt tower, multifunkční aule Gong, Malém světě techniky, Velkém světě techniky, Landek parku, Trojhalí Karolína, důle Hlubina.

Areál Dolní oblasti Vítkovice leží pouhých 800 metrů od hotelu Veronika, kde se můžete pohodlně dopravit tramvají nebo za 5 minut dojít pěšky. Ve spolupráci s DOV můžou ubytovaní hosté v hotelu Veronika využít slevu 20% ze vstupného na všechny expozice.

Spojte nevšední návštěvu Dolní oblasti Vítkovice s ubytováním v hotelu Veronika. Více informací o DOV na www.dolnivitkovice.cz

 

RunTour 2016

RunTour je z části charitativní běžecký závod pořádaný v podobě osmi závodů od roku 2014. Běžecký závod RunTour se koná v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovic 3.9.2016. Kapacitně je Ostravský závod omezen na 1.450 dospělých závodníků. Rozdělen je na trať 5 km, 10 km a dětské tratě 500 a 1.000 m. RunTour láká běžce ze všech koutů České republiky i Slovenska. Začátečníci právě na RunTour poznali tu pravou závodnickou atmosféru. Žádný tlak na rekordní časy, ani účast světových hvězd.

Vyběhněte si ze svých domovů zazávodit! Další informace na www.run-tour.cz