Ceník ubytování

Pro zjištění přesné ceny ve Vámi zvoleném termínu vyplňte nezávazně rezervační formulář.

 

Typy pokojů si můžete prohlédnout ZDE.

 


*
 Čtyřlůžkový pokoj typu STANDARD se skládá ze dvou samostatných dvoulůžkových pokojů (1/2+1/2), které mají společnou koupelnu a WC. Součástí pokoje je malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.

Hotel Veronika si vyhrazuje právo měnit ceny ubytování ve vybraných termínech. O této skutečnosti je host vždy informován při rezervaci ubytování.

 

Dlouhodobé ubytování – při ubytování nad 28 nocí nabízíme zvýhodněné ceny.

Pro dlouhodobé ubytování doporučujeme pokoje typu Standard*** s kuchynkou. Pro bližší informace kontaktujte prosím recepci hotelu.

 

Důležité informace

  • V první den se můžete ubytovat kdykoliv po 14.00 hodině, v poslední den Vašeho pobytu je nutné pokoj uvolnit do 11.00 hod. Hotelová restaurace je otevřena v pondělí – pátek od 10.00 do 22.00 hodin. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, televizí, bezdrátovým připojením k internetu WiFi.
  • Stravování v našem hotelu si můžete zvolit podle toho, jak Vám to vyhovuje. V případě zájmu si můžete objednat oběd za 99 Kč na osobu a den či večeři za 140 Kč na osobu a den. Stravování se objednává na recepci hotelu.
  • Za ubytování v našem hotelu se platí předem.
  • Akceptujeme platební karty. Úhrady fakturou za hotelové ubytování jsou možné na základě domluvy, ale fakturu je nutno uhradit před zahájením ubytování.

Rezervace

Pokud si chcete rezervovat ubytování v našem hotelu, vyplňte prosím rezervační formulář nebo nás kontaktujte na telefonu 596 664 001 či na e-mailu recepce@hotelveronika.cz. Tyto kontaktní údaje můžete využít také v případě, že na nás máte nějaký dotaz.

Stornopodmínky

Individuální hosté

Stornopodmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytování ze strany klienta.

Hotel je oprávněn vyúčtovat storno poplatky za zrušení rezervace klientem. Klient je oprávněn zrušit rezervaci ubytování bez storno poplatku do 10 hodin dne příjezdu do hotelu. Zrušení rezervace musí být učiněno v písemné formě, faxem nebo emailem.